hybryda efekt kameleona

hybryda efekt kameleona

Lip 31
hybryda efekt kameleona

Glyconutrients- Komórki Talk!

Czy komórki naprawdę ze sobą rozmawiać? Wydaje się, że tak! Nowe badania pokazują, że muszą być w stałym kontakcie ze sobą, aby zrobić to biliony rzeczy nasze ciała wymagają od nich każdego dnia. Należą do gojenia ran, tworzenia nowych krwinek, wzrost włosów i paznokci, trawieniem, regulacji hormonów, utrzymując bicie serca.http://www.czapkiznadrukiem.com/component/virtuemart/czapki-z-siatka Lista nie ma końca.

Według najnowszych badań naukowych, gdy dwie lub więcej komórek interakcji węglowodany, które żyją na poziomie powierzchni komórek są zaangażowane. Dzieje się to bez wyjątku.

W 1996 roku, wybitny biolog zauważyć, że osiem różnych cukrów monosacharydowych były niezbędne do syntezy glikozylacji (na komórki, aby móc komunikować się ze sobą). Co więcej, stwierdzono, że tylko dwa z tych monosacharydów są powszechnie dostępne na standardowej diecie zachodniej.

Glyconutrients są suplementy wykonane z cukrów monosacharydowych ośmiu, które są podstawowymi składnikami każdej komórce. Przez suplementacja glyconutrient ludzie mogą zwiększyć ich komunikację między komórkowej. Zapewnia to doskonały sposób dla nich, aby poprawić swój ogólny stan zdrowia i samopoczucie.

hybryda efekt kameleona

Glyconutrients nie tylko odgrywają istotną rolę w utrzymaniu zdrowia. Biorąc je może również przyczynić się do zwiększenia skutków zbilansowanej diety i skuteczności suplementów diety.

Korzyści Glyconutrients można wykazać w odniesieniu do następującego badania przypadków.

mąż kobiety zdiagnozowano depresję, jak również wysoki poziom cholesterolu i ciśnienie krwi. Słyszała o uzdrawiającej mocy glyconutrients i kupił je dla http://mojaportugalia.com/przewodnik-po-lizbonie/ swego męża, aby spróbować. W ciągu zaledwie dwóch tygodni zauważyła, że ??jego poziom energii znacząco wzrosła. Pięć tygodni później jej mąż udał się do lekarza na badania krwi i powiedziano mi, że jego praca we krwi był normalny, po raz pierwszy od czterdziestu czterech lat.

Naukowcy od zawsze wiadomo, że ciało ma potencjał samouzdrawiania, ale do niedawna nie znano przyczyny. Glyconutrients są obecnie postrzegane jako siłę napędową tego procesu, co oznacza, że ??życie nigdy nie smakowały tak słodko!

Artykuł dzięki: