hybryda mistero milano

hybryda mistero milano

Lis 27

hybryda mistero milano

Zakres rezystancji, zawiera maskę Volumactive które mogą być interesujące dla osób o słabym lub cienkiej sierści. Jest to intensywny krem ??maska ??wolumizację i jego PLUMPING formuła działa dostarczyć długotrwałą znaczną objętość, siłę i witalność do swojej grzywny, bezwładne włosy.

Zakres Specifique obejmuje Specifique Aminexil GLM. To jest ostateczny zabieg głowy wyposażony w najnowszą technologię, aby utrzymać gęstość przerzedzenie flag na zamówienie używamy wysokiej jakości materiałów włosów, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia tempa utraty włosów w zaledwie 6 tygodni.

Zakres Odbicie zawiera produkt, Reflection Chroma Sensitive Cleansing Balm, która może uniemożliwić kolor włosów przed blaknięciem. Innowacyjne składniki podawany do tego balsam pomoc przedłużyć kolor włosów i pozostawić ją miękka jak jedwab w dotyku.

Produkt Soleil Huile ça © Leste chroni włosy przed szkodliwym promieniowaniem i zamków w pięknym, połyskujące blaskiem. Olej ten poprawia jasność tak błyszczące włosy promienieje naturalnym zdrowia i witalności.

hybryda mistero milano

Produkt Age Premium Lait Subtantif jest ultra lekki opieki konturowe dla dojrzałej włosy. Wykorzystując zaawansowaną technologię, Krem płaszcze włókna włosa zapewniając wspaniałe ciało i definicji, które będą trwać przez cały dzień.

Z zakresu Homme, Capital Force, może poprawić gęstość swojej przerzedzenie włosów i przywrócić witalność skóry głowy jest jednocześnie Capital Siła zagęszczania Szampon jest sprawdzony w celu poprawy gęstości masy włosów w zaledwie 2 tygodnie.

Każdy zakres Kerastase zawiera wiele więcej produktów. Trzeba przyznać, że produkty te nie są najtańsze, ale jak to się mówi „można dostać tylko za co płacisz”.

Artykuł dzięki: