hybryda na jesien 2016

hybryda na jesien 2016

Paź 28

hybryda na jesien 2016

Lanolina – powinna być w Skin Care Products

Lanolina zmiękcza i chroni. To zbierane bez szkody dla zwierząt. Jest szybko wchłaniany przez skórę bez zatykania porów. Więc dlaczego ludzie go uniknąć?

Czym jest Lanolina?

Czysty, naturalny produkt, lanolina jest po prostu wosk pochodzi z owczej wełny, po owce zostały obcięte. Owce nie zaszkodzi.nasza strona www Pewnie nie cieszy się po jego futerko odciąć, ale ludzie, którzy robią to są bardzo dobrze wyszkoleni, robią to szybko, a owce dołącza kolejny swoje stado w ciągu kilku minut.

Obcięte Wełna jest naturalnie pokryta blado-żółty, wosk wodoodpornym. Znany również jako tłuszcz z wełny, to celem jest utrzymanie owce zdrowe i suche. To ekstrahowano z wełny w procesie wrzenia. Jest surowy lanolinę.

Rafinacja – Klucz do bezpieczeństwa

hybryda na jesien 2016

Następnym krokiem jest udoskonalenie wosk i usunięcia zanieczyszczeń. PBS niedawno film dokumentalny na lanolinę, i oczyszczono go przez zmieszanie go z oliwą i wodą. Zanieczyszczenia rozpuszczone w wodzie oraz oleju, pozostawiając lanolinę jako wosk białawej, które mogą być zebrane w górę.

W komercyjnego przetwarzania lanoliny, rafinacja odbywa się w sterylnych warunkach i przez wiele etapów. Ten proces rafinacji jest kluczem do bezpieczeństwa lanoliny. W zależności od potrzeb producenta, lanolina mogą być rafinowane grubsza, w którym to przypadku może nadal zawierać zanieczyszczenia. Albo może to być dopracowane do klasy medycznej – wystarczająco bezpieczny dla karmiących matek do wykorzystania na popękanych brodawek.

Więc Dlaczego złą prasę?

Istnieją dwa potencjalne problemy z lanoliny.

1. Może być dopracowane do dopuszczalnego stopnia kosmetycznego i nadal zawierają zanieczyszczenia, z których niektóre mogą być alergeny. Ludzie, którzy są uczuleni na lanolinę są prawdopodobnie uczulenie na niepowiązanych składników, które nie zostały usunięte w procesie rafinacji.
Artykuł dzięki: