Zabiegi na cialo

Zabiegi na cialo

Zabiegi na cialo

Jeżeli chodzi o ofertę gabinetów kosmetycznych, to bardzo popularne okazują się także serie zabiegów specjalistycznych przeznaczonych na całe ciało. Przykładem są chociażby fale radiowe – bardzo dziś popularne, jakie pozwalają na podniesienie poziomu napięcia skóry i zwiększenie jej jędrności. Szczególnie na takie zabiegu z zakresu fal radiowych decydują się panie, które mają fałdy na brzuchu albo rozstępy powstałe na przykład pod wpływem rozrastania się skóry przy ciąży.

W zakresie fal radiowych, jak wskazuje na to już samo nazwanie zabiegu, stosuje się fale o różnorodnej częstotliwości. Zabiegowi towarzyszy uczucie rozgrzania pod warstwami podskórnymi, bowiem tam fale docierają. Jest to swego rodzaju odnowa warstw skórnych, pobudzenie komórek skóry do aktywności a także szansa na wyraźne zmniejszenie zmarszczek, dlatego też fale stosuje się w odniesieniu do pielęgnacji cery.

Jest to forma poprawy owalu twarzy, a także skuteczne narzędzie redukcji zmarszczek. Dzięki wykonywaniu zabiegów z fal radiowych na ciało możliwe staje się znaczące przyspieszenie wewnątrz skóry zachodzących procesów oczyszczających. Skóra staje się tym samym mocno zregenerowana i odżywiona. Sylwetka jest więc wymodelowana.

Artykuł dzięki: